Wiadomości branżowe

“Akademia Bystrzaków” rusza w centrach handlowych Carrefour

Centra handlowe Carrefour to miejsca, które łączą w sobie ofertę handlową z ofertą edukacyjną, realizowaną za pomocą różnych programów edukacyjnych, skierowanych głównie do dzieci w wieku szkolnym. Na ich terenie cyklicznie odbywają się wystawy interaktywne, warsztaty oraz spotkania z doświadczonymi animatorami, podczas których dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również zdobywają  wiedzą o otaczającym ich świecie.Z okazji rozpoczętych właśnie wakacji, Carrefour Polska  uruchamia „Akademię Bystrzaków”, skierowaną do wszystkich, którzy  nie mają możliwości wyjazdu na wakacje. Dzięki tym zajęciom będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z różnych dziedzin: począwszy od światu sportu, poprzez nauki ściśle, a na ćwiczeniu pamięci kończąc.„Akademia Bystrzaków” odbywać się w każdą środę lipca, a jej tematyka za każdym razem będzie inna.  Jedne z zajęć prowadzić będzie m.in.  Królik Bugs i Tweety, którzy wprowadzą najmłodszych w świat sportu. Będzie to idealna okazja nie tylko, by

Teaser

Centra handlowe Carrefour to miejsca, które łączą w sobie ofertę handlową z ofertą edukacyjną, realizowaną za pomocą różnych programów edukacyjnych, skierowanych głównie do dzieci w wieku szkolnym. Na ich terenie cyklicznie odbywają się wystawy interaktywne, warsztaty oraz spotkania z doświadczonymi animatorami, podczas których dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również zdobywają  wiedzą o otaczającym ich świecie.

Z okazji rozpoczętych właśnie wakacji, Carrefour Polska  uruchamia ?Akademię Bystrzaków?, skierowaną do wszystkich, którzy  nie mają możliwości wyjazdu na wakacje. Dzięki tym zajęciom będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z różnych dziedzin: począwszy od światu sportu, poprzez nauki ściśle, a na ćwiczeniu pamięci kończąc.

?Akademia Bystrzaków? odbywać się w każdą środę lipca, a jej tematyka za każdym razem będzie inna.  

Jedne z zajęć prowadzić będzie m.in.  Królik Bugs i Tweety, którzy wprowadzą najmłodszych w świat sportu. Będzie to idealna okazja nie tylko, by poprawić swoją sprawność  fizyczną, ale również porozmawiać o zasadach ?fair play?. Kolejne spotkanie poświecone będzie wspólnemu odkrywaniu naukowych zagadek. W rolę profesora wcieli się Scooby Doo, który pokaże dzieciom na czym polega m.in. złudzenie optyczne oraz jak bezpiecznie przeprowadzić doświadczenia fizyczne.

Następne zajęcia poprowadzą wspólnie Tom i Jerry, którzy stworzą wraz z dziećmi Kodeks Bezpiecznej Zabawy, natomiast Daffy i Taz podpowiedzą, jak szybko wyćwiczyć swoją pamięć. Podczas tych zajęć będzie można również  spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek, szarad oraz licznych łamigłówek.

Podczas wszystkich zajęć zaplanowanych w ramach Akademii, będzie organizowany  również konkurs plastyczny, którego główną nagrodą będzie publikacja najlepszej pracy na łamach strony internetowej centrum handlowego, w którym odbywały się zajęcia.  Udział w ?Akademii?  jest całkowicie bezpłatny i odbywać się będzie w godz.: 13:00 ? 18:00 na terenie wybranych centrów handlowych Carrefour.

A to już wiesz?  Międzynarodowa Konferencja Naukowa dla Dzieci

Centra handlowe biorące udział w Akademii Bystrzków to:

?Galeria Zdrój? w Jastrzębiu-Zdroju

10 lipca: Wakacyjna Akademia Sportu

17 lipca: Na tropie nauki

24 lipca : Kodeks Bezpiecznej Zabawy

31 lipca:  Trenuj Umysł

?Galeria Śląska? w Rybniku

10 lipca: Kodeks Bezpiecznej Zabawy

17 lipca: Trenuj Umysł

24 lipca : Wakacyjna Akademia Sportu

31 lipca:  Na tropie nauki

 

?Galeria Słowiańska? w  Zgorzelcu

 10 lipca: Na tropie nauki

17 lipca: Kodeks Bezpiecznej Zabawy

24 lipca : Trenuj Umysł

31 lipca:  Wakacyjna Akademia Sportu

 

“CH AKS” w Chorzowie

10 lipca: Trenuj Umysł

17 lipca: Wakacyjna Akademia Sportu

24 lipca : Na tropie nauki

31 lipca:  Kodeks Bezpiecznej Zabawy

 

Grupa Carrefour Polska,  należąca do francuskiej sieci Carrefour, to lider wielkiej dystrybucji  posiadający w swoim portfelu sieć centrów handlowych zlokalizowanych w dużych oraz średnich miastach. Cechą wspólną posiadanych obiektów jest siła marki  Carrefour, która obecna jest  w Polsce od 16 lat. Obecnie Carrefour Polska zarządza ponad  220 000 mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej w  2 obiektach na terenie całego kraju. Carrefour Polska prowadzi również intensywne działania rekomercjalizacyjne posiadanych obiektów w połączeniu z ich częściową lub całkowitą modernizacją.

Grupa Carrefour

Carrefour jest pionierem i liderem wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Od wielu lat Carrefour jest numerem 1 wielkiej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska należy w 100% do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 500 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience, 20 centrów handlowych oraz przymarketowe stacje paliw. Carrefour Polska aktywnie działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, prowadzi szereg projektów na rzecz dzieci i społeczności lokalnych.

A to już wiesz?  Sposoby na nielojalnych pracowników

Źródło Carrefour Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy