Książka

Andrzej Ziemiański i Rafał Collins bohaterami kolejnych spotkań z cyklu #premier

Andrzej Ziemiański i Rafał Collins bohaterami kolejnych spotkań z cyklu #premier
Empik zaprasza na kolejne e-spotkania autorskie na żywo w ramach cyklu

Data publikacji: 2020-08-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Andrzej Ziemiański i Rafał Collins bohaterami kolejnych spotkań z cyklu #premier
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Empik zaprasza na kolejne e-spotkania autorskie na żywo w ramach cyklu #premieraonline.

Andrzej Ziemiański i Rafał Collins bohaterami kolejnych spotkań z cyklu #premier LIFESTYLE, Książka - Empik zaprasza na kolejne e-spotkania autorskie na żywo w ramach cyklu #premieraonline.

Empik zaprasza na kolejne e-spotkania autorskie na żywo w ramach cyklu #premieraonline. W przyszłym tygodniu Rafał Collins opowie o książce „(nie)Odjazdowe życie braci Collins”, w której opisał dążenie do realizacji marzeń. W studiu pojawi się także Andrzej Ziemiański, który wraz ze swoją powieścią „Cyberpunk. Odrodzenie” wprowadzi widzów i czytelników w intrygujący świat science fiction.

Interaktywne transmisje odbędą się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkania będą tłumaczone na język migowy.

Spotkanie autorskie on-line z Andrzejem Ziemiańskim

Rozmowę z Andrzejem Ziemiańskim, autorem książki „Cyberpunk. Odrodzenie”(Wydawnictwo Akurat) poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge (Radio ZET).

„Cyberpunk. Odrodzenie” pozwala zanurzyć się w otchłani gigantycznego, rozświetlonego neonami miasta, w którym rządzą zbrodnia i nauka przyszłości. Okryte mgłą i spowite deszczem wieżowce, wąskie, zatłoczone uliczki, pulsujące neony i wielkoformatowe reklamy dają tło rzeczywistości, w której kwitną przestępczość, nielegalny handel bronią, danymi, a nawet ludzkim ciałem. To świat, w którym jednostka nic nie znaczy, a za los ogółu odpowiadają wielkie korporacje i gangi. To Zakazane Miasto. Shey Scott – były policjant, wydalony ze służby z powodu śmiertelnej choroby oraz partnerujący mu Lou Landon usiłują namierzyć Axel Staller – bliźniaczą siostrę kobiety, która w biały dzień, mimo najwyższych środków bezpieczeństwa i drobiazgowej kontroli, pod okiem kamer, z niewiadomych przyczyn zamordowała kilkanaście osób.

Spotkanie autorskie on-line z Rafałem Collinsem 

Kolejnym gościem Empiku będzie Rafał Collins, autor książki „(nie)Odjazdowe życie braci Collins”. 

Bracia Collins. Na pozór znamy ich doskonale z programów telewizyjnych, z łamów kolorowych czasopism, ze zdjęć widywanych regularnie w portalach internetowych. Czy jednak znamy ich naprawdę? Czy znamy historię ich sukcesu i drogę, która zaprowadziła ich z legnickiego blokowiska tam, gdzie są teraz? Nie była to droga usłana różami. Raczej wyboista i mocno pod górę. Można tę książkę czytać jak opowieść o zwycięstwie na przekór wszystkim przeciwnościom lub jak literaturę motywacyjną. Jej główne przesłanie mówi o tym, że nie wolno porzucać marzeń, tylko trzeba dążyć do ich realizacji, nawet wbrew całemu światu. A można też potraktować ją po prostu jako fascynującą historię Grześka i Rafała, którzy stali się Gregiem i Ralphem. Historię miejscami smutną, miejscami zabawną, ale zawsze wciągającą.

A to już wiesz?  MAREK MIGALSKI - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ

Na spotkanie zapraszają również Wydawnictwo Edito oraz Discovery.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Andrzej Ziemiański i Rafał Collins bohaterami kolejnych spotkań z cyklu #premier LIFESTYLE, Książka - Empik zaprasza na kolejne e-spotkania autorskie na żywo w ramach cyklu #premieraonline.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy