Wiadomości branżowe

epay Polska poleca po wakacjach naukę angielskiego z platformą e-learningową eTutor.pl

epay Polska poleca po wakacjach naukę angielskiego z platformą e-learningową eTutor.pl
Koniec sierpnia to dobry moment aby zaplanować dodatkowe zajęcia edukacyjne na zbliżający się okres jesienny. Z pomocą przy wyborze odpowiedniego zajęcia przychodzi epay Polska, który przypomina o dostępnej na stojakach z Kartami Prezentowymi licencji internetowego kursu języka angielskiego z platformy eTutor.pl. Naukę języka zacząć możne każdy o dowolnym czasie i w dowolnym miejscu, nawet bez wychodzenia z domu. Kupony z kursem dostępne są w wybranych sklepach sieci HDS na terenie całego kraju.Jesienne wieczory są długie i chłodne warto zatem wykorzystać ten czas, zmobilizować się i zapisać na dodatkowe zajęcia edukacyjne. Takim zajęciem może być np. nauka języka obcego. Jak jednak niedużym kosztem i bez wychodzenia z domu pożytecznie spędzić jesienne wieczory? Z pomocą przychodzi eTutor.pl oferujący internetowe kursy języka angielskiego. Platforma eTutor.pl to opracowane przez międzynarodowych specjalistów profesjonalne lekcje na każdym poziomie zaawansowania. Nie jesteś pewien swoich umiejętności? Nic straconego przed rozpoczęciem nauki istnieje możliwość rozwiązania bezpłatnego testu diagnozującego poziom.

Koniec sierpnia to dobry moment aby zaplanować dodatkowe zajęcia edukacyjne na zbliżający się okres jesienny. Z pomocą przy wyborze odpowiedniego zajęcia przychodzi epay Polska, który przypomina o dostępnej na stojakach z Kartami Prezentowymi licencji internetowego kursu języka angielskiego z platformy eTutor.pl. Naukę języka zacząć możne każdy o dowolnym czasie
i w dowolnym miejscu, nawet bez wychodzenia z domu. Kupony z kursem dostępne są w wybranych sklepach sieci HDS na terenie całego kraju.

Jesienne wieczory są długie i chłodne warto zatem wykorzystać ten czas, zmobilizować się i zapisać na dodatkowe zajęcia edukacyjne. Takim zajęciem może być np. nauka języka obcego. Jak jednak niedużym kosztem i bez wychodzenia z domu pożytecznie spędzić jesienne wieczory? Z pomocą przychodzi eTutor.pl oferujący internetowe kursy języka angielskiego. Platforma eTutor.pl to opracowane przez międzynarodowych specjalistów profesjonalne lekcje na każdym poziomie zaawansowania. Nie jesteś pewien swoich umiejętności? Nic straconego przed rozpoczęciem nauki istnieje możliwość rozwiązania bezpłatnego testu diagnozującego poziom.

Lekcje są zbiorem interaktywnych ćwiczeń, wykorzystujących m.in. materiały multimedialne dzięki którym łatwiej przyswoić obcy język. Dodatkowo, przez cały czas trwania kursu istnieje możliwość korzystania ze słownika, który składa się ze 172 000 słów wraz z nagraniami poprawnej ich wymowy.

Aby w przyjemny sposób rozwijać swoje kompetencje odwiedź najbliższy sklep Inmedio, Relay lub 1-Minute i wybierz, znajdującą się na stojaku epay Polska, licencję na kurs języka angielskiego z platformy eTutor.pl. Dokładna lista wszystkich punktów sprzedaży dostępna jest pod adresem: http://www.epaypolska.pl/epaypolska/fileadmin/regulaminy/lista-hds-typ1.pdf. Warto pamiętać, że kupon zyskuje swoją wartość dopiero po zakupie przy kasie sklepu.

Kompletna oferta Kart Prezentowych epay Polska dostępna jest pod adresem www.epaypolska.pl.

Źródło Euronet. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Rola ICT w szkolnictwie - nowy raport firmy Ericsson

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy