Wiadomości branżowe

IV Gala Nauki i Biznesu z TEEKANNE

IV Gala Nauki i Biznesu z TEEKANNE
4 kwietnia tego roku odbyła się IV Gala Nauki i Biznesu zorganizowana przez Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” we współpracy z Lubelskim Parkiem Naukowo- Technologicznym. Na wydarzenie, objęte patronatem merytorycznym między innymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przybyło wielu znakomitych gości. Sponsorem rzeczowym Gali była marka TEEKANNE.Zasadniczą częścią wydarzenia był panel dyskusyjny. Rozmawiano o współpracy nauki i biznesu zarówno w Polsce jak i zagranicą, dobrych praktykach w tym zakresie i ich wpływie na wzrost innowacyjności. Dyskutowano także na temat kondycji szkolnictwa wyższego w odniesieniu właśnie do potrzeb biznesu. Wśród osób, które wzięły udział w panelu znalazła się między innymi Pani Prezydent Konfederacji Lewiatan Henryka Bochaniarz.Podczas Gali wręczono również nagrody Innovatora w kilku kategoriach. Jako Promotor Innowacyjności wyróżniony został Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman. Innowatorem Biznesu i Nauki nagrodzono prof. dr hab. Grażynę Ginalską. Zbigniew Rymsza, Sebastian Podkański oraz Bożena Lisowska docenieni zostali natomiast nagrodą Innovatora Społecznego.Osoby biorące

4 kwietnia tego roku odbyła się IV Gala Nauki i Biznesu zorganizowana przez Pracodawców Lubelszczyzny ?Lewiatan? we współpracy z Lubelskim Parkiem Naukowo- Technologicznym. Na wydarzenie, objęte patronatem merytorycznym między innymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przybyło wielu znakomitych gości. Sponsorem rzeczowym Gali była marka TEEKANNE.

Zasadniczą częścią wydarzenia był panel dyskusyjny. Rozmawiano o współpracy nauki i biznesu zarówno w Polsce jak i zagranicą, dobrych praktykach w tym zakresie i ich wpływie na wzrost innowacyjności. Dyskutowano także na temat kondycji szkolnictwa wyższego w odniesieniu właśnie do potrzeb biznesu. Wśród osób, które wzięły udział w panelu znalazła się między innymi Pani Prezydent Konfederacji Lewiatan Henryka Bochaniarz.

Podczas Gali wręczono również nagrody Innovatora w kilku kategoriach. Jako Promotor Innowacyjności wyróżniony został Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman. Innowatorem Biznesu i Nauki nagrodzono prof. dr hab. Grażynę Ginalską. Zbigniew Rymsza, Sebastian Podkański oraz Bożena Lisowska docenieni zostali natomiast nagrodą Innovatora Społecznego.

Osoby biorące udział w wydarzeniu miały również okazję zapoznać się z osiągnięciami lubelskich naukowców reprezentujących tamtejsze uczelnie wyższe. Pokazano także prace studentów i pracowników Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Wieczór zwieńczył koncert Renaty Przemyk i uroczysty bankiet.

Prócz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, patronatem merytorycznym objęła wydarzenie również Konfederacja Lewiatan. Wśród patronów honorowych znaleźli się natomiast Marszałek Województwa Lubelskiego i Prezydent Miasta Lublin.

Marka TEEKANNE postanowiła wesprzeć wydarzenie przekazując organizatorom aromatyczne herbaty, wśród których znalazły się między innym TEEKANNE WOF Garden Selection, WOF Citrus Fruit, WOF Sweet Pear, Green Tea Peach i Green Tea Lemon.

Fot. Barbara Dąbek

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

A to już wiesz?  Jak bary szybkiej obsługi oszukują głodnych klientów

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy