Wiadomości branżowe

Logotyp PG nagrodzony

Międzynarodowe jury konkursu Best Brand Awards doceniło nowy logotyp Politechniki Gdańskiej przyznając mu II nagrodę w kategorii Best Brand Europe&Russia 2013.Best Brand Awards to ogólnoświatowy konkurs, który ma na celu wyłonienie najbardziej oryginalnych oraz charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania projektów. W jury konkursu zasiadło w tym roku dziewięciu specjalistów od tworzenia marek z całego świata (m. in. z Australii, Indii, Hiszpanii, Republiki Południowej Afryki i Chin): dyrektorzy agencji, graficy, designerzy, specjaliści od kreowania marek.Kategorie BBA to: Best Brand of The World, Best Agency of The World oraz Best of z podziałem na sześć terytoriów (USA i Kanada, Ameryka Łacińska, Europa i Rosja, Azja, Afryka i Oceania).Autorzy logotypu PG, agencja reklamowa Mamastudio, zdobyła również złoty medal w tej samej kategorii za logo dla firmy Next.Czytaj także: Najlepszy Polski Rebranding 2013

Międzynarodowe jury konkursu Best Brand Awards doceniło nowy logotyp Politechniki Gdańskiej przyznając mu II nagrodę w kategorii Best Brand Europe&Russia 2013.

Best Brand Awards to ogólnoświatowy konkurs, który ma na celu wyłonienie najbardziej oryginalnych oraz charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania projektów. W jury konkursu zasiadło w tym roku dziewięciu specjalistów od tworzenia marek z całego świata (m. in. z Australii, Indii, Hiszpanii, Republiki Południowej Afryki i Chin): dyrektorzy agencji, graficy, designerzy, specjaliści od kreowania marek.

Kategorie BBA to: Best Brand of The World, Best Agency of The World oraz Best of z podziałem na sześć terytoriów (USA i Kanada, Ameryka Łacińska, Europa i Rosja, Azja, Afryka i Oceania).

Autorzy logotypu PG, agencja reklamowa Mamastudio, zdobyła również złoty medal w tej samej kategorii za logo dla firmy Next.

Czytaj także: Najlepszy Polski Rebranding 2013

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kierunek ? Europa czy Rosja? Wybory prezydenckie na Ukrainie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy