Wiadomości branżowe

Niepowtarzalny prezent dla miłośników fotografii

Myślisz nad wyjątkowymi prezentami dla swoich najbliższych? Jeżeli osoby, które masz zamiar obdarować interesują się fotografią, mamy dla Ciebie zaproszenie na e-kurs. To prezent, który przyniesie obdarowanemu wiele satysfakcji, pozwoli błyskawicznie zdobyć nowe umiejętności oraz uporządkować zdobytą już wiedzę. Co ważne – obdarowany sam zdecyduje, kiedy skorzystać z prezentu i kiedy uczestniczyć w kursie – dzięki temu nie skomplikujesz jego planów.Zamawiając prezent, którym jest udział w wybranym e-kursie otrzymujesz:imienne, ekskluzywne zaproszenie dla obdarowywanej osoby,dostawę zaproszenia pod wskazany adres lub dla wskazanej osoby.Obdarowana osoba otrzymuje:udział w e-kursie,materiały dodatkowe: film szkoleniowy i e-booki,certyfikat uczestnictwa i ukończenia kursu.Wybierz jeden z dostępnych e-kursówPodczas zamówienia w formularzu w uwagach wpisz hasło, słowo "prezent". 

Myślisz nad wyjątkowymi prezentami dla swoich najbliższych? Jeżeli osoby, które masz zamiar obdarować interesują się fotografią, mamy dla Ciebie zaproszenie na e-kurs. To prezent, który przyniesie obdarowanemu wiele satysfakcji, pozwoli błyskawicznie zdobyć nowe umiejętności oraz uporządkować zdobytą już wiedzę. Co ważne ? obdarowany sam zdecyduje, kiedy skorzystać z prezentu i kiedy uczestniczyć w kursie ? dzięki temu nie skomplikujesz jego planów.

Zamawiając prezent, którym jest udział w wybranym e-kursie otrzymujesz:

  • imienne, ekskluzywne zaproszenie dla obdarowywanej osoby,
  • dostawę zaproszenia pod wskazany adres lub dla wskazanej osoby.

Obdarowana osoba otrzymuje:

  • udział w e-kursie,
  • materiały dodatkowe: film szkoleniowy i e-booki,
  • certyfikat uczestnictwa i ukończenia kursu.

Wybierz jeden z dostępnych e-kursów

Podczas zamówienia w formularzu w uwagach wpisz hasło, słowo “prezent”.

 

E-akademia fotografii

E-akademia fotografii to kurs kompleksowy. Ten e-kurs różni się od innych wieloma elementami. Po pierwsze – ilością lekcji – jest ich 44.  Po drugie – zakresem wiedzy, który obejmuje obszar od zagadnień dla początkujących, poprzez tematy związane z poszczególnymi rodzajami fotografii, formatami, obróbką i selekcją aż po zagadnienia bardzo zaawansowane. Po trzecie cały materiał – kilka tysięcy stron lekcji, fotografii, przykładów, testów masz do swojej dyspozycji już od pierwszego dnia rozpoczęcia e-kursu. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić – takiego e-kursu jeszcze nie było i nie znajdziecie go nigdzie indziej. Autorami kursu są zawodowi fotografowie, doświadczeni trenerzy i autorzy wielu cenionych opracowań i fotograficznych poradników.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Elita światowego hotelarstwa na konferencji Hotel Trends Poland

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy