Wiadomości branżowe

Ostatnie wolne miejsca na letnie campy Fundacji Realu Madryt w Polsce

Ostatnie wolne miejsca na letnie campy Fundacji Realu Madryt w Polsce
Na letnie campy Fundacji Realu Madryt pozostało już niewiele wolnych miejsc, ale Ci, którzy się pospieszą, mogą wciąż liczyć na wybór pomiędzy każdym z trzech turnusów. Campy startują 29 czerwca. Podczas obozów organizatorzy przewidują wspólne oglądanie i analizowanie meczów rozpoczętych właśnie piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.Za niewiele ponad dwa tygodnie rozpocznie się pierwszy turnus letnich campów Fundacji Realu Madryt 2014 w Polsce. Na każdy z tygodniowych turnusów – pozostałe dwa rozpoczynają się odpowiednio 6 i 13 lipca – zostały ostatnie wolne miejsca. Zapisów można dokonywać poprzez stronę www.campy.com.pl. Campy przeznaczone są dzieci w wieku 7-16 lat. Oprócz treningów piłkarskich, uczestnicy campów, razem z trenerami i kadrą opiekuńczą, będą wspólnie śledzić i analizować mecze rozpoczętych wczoraj piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.„Cieszymy się, że w tym roku terminy campów

Na letnie campy Fundacji Realu Madryt pozostało już niewiele wolnych miejsc, ale Ci, którzy się pospieszą, mogą wciąż liczyć na wybór pomiędzy każdym z trzech turnusów. Campy startują 29 czerwca. Podczas obozów organizatorzy przewidują wspólne oglądanie i analizowanie meczów rozpoczętych właśnie piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

Za niewiele ponad dwa tygodnie rozpocznie się pierwszy turnus letnich campów Fundacji Realu Madryt 2014 w Polsce. Na każdy z tygodniowych turnusów ? pozostałe dwa rozpoczynają się odpowiednio 6 i 13 lipca ? zostały ostatnie wolne miejsca. Zapisów można dokonywać poprzez stronę www.campy.com.pl. Campy przeznaczone są dzieci w wieku 7-16 lat. Oprócz treningów piłkarskich, uczestnicy campów, razem z trenerami i kadrą opiekuńczą, będą wspólnie śledzić i analizować mecze rozpoczętych wczoraj piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

?Cieszymy się, że w tym roku terminy campów zbiegają się z brazylijskim mundialem. Dzieci będą miały okazję integrować się poprzez wspólne śledzenie meczów i dopingowanie swoich idoli. W Brazylii wystąpi aż 12 piłkarzy Realu Madryt i sądzę, że nasi campowicze będą wspierać ich z całych sił? – komentuje Dominik Kropidłowski, prezes Fundacji Rozwoju Edukacji i Sportu, partnera Fundacji Realu Madryt w Polsce i lokalnego organizatora campów.

Podczas campów dzieci będą trenować piłkę nożną 2 razy dziennie. Treningi poprowadzą szkoleniowcy z Hiszpanii, wsparci przez trenerów z Polski. Dzieci będą także uczyły się języka hiszpańskiego pod okiem nauczycieli z półwyspu Iberyjskiego. Na uczestników czekają także zajęcia specjalne ? m.in. z psychologiem sportowym czy trenerem od przygotowania fizycznego.

 

Uczestnicy campów będą zakwaterowani w ośrodku hotelarsko-sportowo-konferencyjnym Stary Folwark położonym w Tworzyjankach koło Łodzi. Treningi piłkarskie będą odbywały się na stadionie sportowym w Brzezinach. Dla uczestników campów zostanie przygotowane także specjalne wyżywienie ? mix dietetyki sportowej wraz z elementami kuchni śródziemnomorskiej.

?Nasze campy cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony rodziców i dzieci. Reprezentujemy fundację najlepszego obecnie klubu w Europie i wielu przyszłych piłkarzy identyfikuje się z Realem Madryt. Organizujemy także jeden camp specjalny dla naszego partnera, firmy MonaVie ? w campie mogą wziąć udział pracownicy firmy i ich rodziny. To świetny pomysł na nagrodzenie pracowników i zorganizowanie atrakcyjnych wakacji dla ich dzieci? ? komentuje Dominik Kropidłowski.

A to już wiesz?  Bezpłatne szkolenia "Trening Mistrzów" już 7 sierpnia w Warszawie

Terminy letnich campów Fundacji Realu Madryt:

I turnus: 29 czerwca ? 5 lipca, Stary Folwark, Tworzyjanki

II turnus: 6 ? 12 lipca, Stary Folwark, Tworzyjanki

III turnus: 13 ? 19 lipca, Stary Folwark, Tworzyjanki

Turnus specjalny: 20-26 lipca – camp MonaVie, Stary Folwark, Tworzyjanki

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Fundacja Rozwoju Edukacji i Sportu. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy